Четверг, 31 января 2019 года

Фельдман Екопарк запрошує відзначити китайський Новий рік і День іменинника

Анонс календарь_день рождение

День січневого іменинника зі свинкою Пеппою та щеням Маршалом з «Щенячого патруля» відзначать у Фельдман Екопарк в неділю, 3 лютого.

«Дітлахів, які народилися в січні, не випадково прийдуть привітати саме ці мультиплікаційні персонажі: справа в тому, що в ці дні ми зустрічаємо Новий рік за китайським календарем. І символом наступаючого року є свиня, а символом року, що минає — собака. Ми вважаємо, що ще одне новорічне свято — це просто чудово, і запрошуємо всіх харків’ян і жителів інших регіонів веселитися, грати, танцювати, проходити захоплюючий квест і куштувати смачні гарячі частування разом з нами. А тих гостей Соціально-гуманітарного мультикомплексу — і великих, і маленьких — хто прийде в традиційних для китайського нового року кольорах — червоному й золотому — очікують приємні сюрпризи», — розповідають організатори свята.

Реєстрація грудневих іменинників, майстер-клас з виготовлення святкових корон і фотосесія для дітлахів, що народилися в січні, розпочнуться об 11:00. У цей же час на головному майданчику Екопарку стартує й сімейний квест «5 стихій». Його учасники зможуть зануритися в стародавні китайські традиції та виконати ряд цікавих завдань від п’яти стихій — вогню, води, землі, повітря і дерева, а також виготовити традиційний китайський оберіг з ієрогліфами.

Святкова ігрова програма «Мій день народження в Екопарку!» зі свинкою Пеппою та щеням Маршалом розпочнеться о 12:00. Іменинників і їхніх батьків чекають веселі ігри та розваги, ворожіння на «Книзі змін», передача Собакою Свинці «скіпетра року». О 13:20 для всіх гостей почнеться танцювально-розважальна програма для дітей та дорослих «Кашу танцем не зіпсуєш!». А Театр дітей та тварин порадує своїх шанувальників черговими відкритими заняттями з дресирування (початок — о 10:30).