Четверг, 10 января 2019 года

Фельдман Екопарк запрошує на Старий Новий рік

Анонс календарь_старый новый год

«Новий рік навпаки, або Здрастуй, Старий Новий рік!», — під таким гаслом в Фельдман Екопарк цієї неділі, 13 січня, відзначать Новий рік за юліанським календарем.

«Новорічно-різдвяна пора вже майже закінчилися, але це не привід сумувати! Продовжити задоволення від свят можна і потрібно в нас, у Фельдман Екопарк: тут на вас чекають не тільки прогулянки казковим зимовим лісом і знайомство з численними тваринами — мешканцями Екопарку, а й смачні безкоштовні гарячі частування та весела розважальна програма з іграми, піснями, танцями, катанням на величезній гірці і, звичайно ж, приємними сюрпризами!», — розповідають організатори свята.

Ігрова програма з ростовими ляльками стартує на головній площі Соціально-гуманітарного мультикомплексу о 11:30, тут же для юних гостей буде розгорнута «Грайка-Розвивайка»: локація з розвиваючими дидактичними іграми (бізіборд (розвиваюча дошка), шнурівки, лабіринти тощо). Весела святкова ігрова програма «Новий рік навпаки!» з молодим Дідом Морозом, Зайкою і ялинковою іграшкою «Новорічна Кулька» розпочнеться о 12:00. А о 13:20 гості Екопарку зможуть взяти участь у танцювально-розважальній програмі для дітей та дорослих «Кашу танцем не зіпсуєш!». А на додаток безкоштовно — смачна і гаряча каша, а також захоплююче катання з 65-метрової гірки!

Ігрові програми для дітей, «Играйка-Развівайка» і програма «Кашу танцем не зіпсуєш!» чекають на своїх учасників в Екопарку і в суботу, 12 січня. Приходьте, буде весело!