Четверг, 07 февраля 2019 года

Фельдман Екопарк запрошує на День закоханих

51446898_1444260079042765_1918619340605751296_n

Свято до Дня святого Валентина, який відзначають у всьому світі як День закоханих, пройде у Фельдман Екопарк у неділю, 10 лютого.

«День закоханих — прекрасне свято, і, щоб відзначити його по-справжньому романтично, приїжджайте до Соціально-гуманітарного мультикомплексу. Зізнайтеся в любові на нашій лавці для поцілунків. Згадайте бажання Амуру. Осмільтесь з половинкою на пригодницькі квести і караоке «Love Story». Отримайте святкові знімки та солодощі в подарунок. Для вас — усе безкоштовно. Не турбуйтеся про те, як провести найромантичніше свято в році — довірте це нам і приїжджайте відпочивати!», — запрошують організатори свята.

Гостей Екопарку в цей день буде зустрічати сам Амур і запрошувати зробити селфі в романтичних фотозонах. З 10:30 почне працювати святковий караоке «Love Story»: всі бажаючі зможуть привітати коханих піснею власного виконання на головному майданчику Екопарку (фонограму потрібно принести з собою). А з 11:00 закохані пари зможуть пройти «Солодкий квест», який фінішує на лавочці для поцілунків. О 12:00 на головному майданчику розпочнеться розважальна програма «Love is …». У програмі — жартівливі конкурси «Шлях до серця чоловіка», «Розтопи серце», «Відомі пари» тощо.

Також відвідувачі Екопарку зможуть подивитися відкрите заняття з дресирування Театру дітей і тварин (початок о 10:30) та взяти участь в танцювально-розважальній програмі для дітей та дорослих «Кашу танцем не зіпсуєш!» (початок о 13:20).

А в суботу, 9 лютого, на гостей мультикомплексу чекають «Грайка-Розвивайка»: локація з розвиваючими дидактичними іграми для дітей дошкільного віку (бізіборд (розвиваюча дошка), шнурівки, лабіринти тощо), виступ Театру дітей і тварин, «Солодкий квест», ігрова програма для дітей та танцювально-розважальна програма «Кашу танцем не зіпсуєш!».