Пятница, 15 мая 2020 года

Фельдман Екопарк після карантину: що нового?

admin-ajax

Після того як з 11 травня карантин в Україні був пом’якшений, Фельдман Екопарк відкрив свої двері для довгоочікуваних гостей. У перші дні роботи його вже відвідали тисячі харків’ян і жителів області. Дістатися сюди вони поки можуть тільки на своєму транспорті — безкоштовні автобусні рейси відновляться на наступному етапі виходу з карантину. Серед інших нагадувань про те, що пандемія ще не закінчилася — нові правила відвідування Фельдман Екопарк. Адміністрація мультикомплексу звертає увагу гостей, що вхід на територію рекреації дозволений тільки в захисних масках і просить дотримуватися соціальної дистанції, а також іншихзапобіжних заходів. Але це не єдині зміни. За час карантину в Фельдман Екопарк з’явилися нові вихованці та експозиційні вольєри, оновилася колекція декоративних рослин.

«Бебі-бум, що почався ще взимк, цього року особливо порадував. Уперше в нас народилися бурі ведмежата, верблюденя, лоша мініатюрної американської конячки. А ще на світ з’явилися дикобразик, безліч козенят і поросят. З усіма малюками гості Екопарку зможуть познайомитися ближче: хтось уже пустує в літніх вольєрах, а решта скоро туди переберуться, — розповів директор Фельдман Екопарк Віталій Ільченко. — Крім того, ми поселили двох лосенят-погорільців з Чорнобильської зони. Поки вони ще зовсім маленькі й знаходяться в спеціальному секторі під постійним наглядом ветеринарів, далеко від відвідувачів. Зате можна помилуватися їхніми дорослими родичами, які приїхали до нас в середині квітня й зараз пасуться в просторих лісових апартаментах навпроти бізонів та плямистих оленів ».

Також Віталій Ільченко розповів, що до початку сезону введено в експлуатацію ландшафтний комплекс «Африка». Тепер можна відчути себе дослідниками савани і милуватися зебрами, що пасуться поруч зі страусами. А скоро компанію їм складуть бородавочники та інші мешканці Чорного континенту.

Порадують гостей Фельдман Екопарк новини зі світу не тільки тварин, а й рослин. Більше тисячі декоративних дерев і кущів висадили озеленювачі мульткомплекса за останній місяць.

«По всій території ми створили весняні флористичні композиції. У різних місцях висадили молоді деревця сакури, туї Брабанта та яблуні Зибольда. Газони і клумби прикрасили самшитом, бирючиною, козацьким ялівцем, падуболистною магонією та азаліями. Приїжджайте помилуватися цією красою і подихати цілющими фітонцидами! » — запрошує головний озеленювач Фельдман Екопарк Микола Дворецький.

Нагадаємо, що Фельдман Екопарк відкритий для відвідувачів щодня з 10.00 до 16.00. Вхід безкоштовний!