Понедельник, 04 февраля 2019 года

У Фельдман Екопарк відзначили день січневого іменинника в китайському стилі

admin-ajax

Участь у цікавому сімейному квесті, ворожіння на Книзі Змін, свято на честь Китайського нового року і знайомство зі Свинкою Пеппою — все це та багато іншого було приготовано для гостей Соціально-гуманітарного мультикомплексу на минулих вихідних.

У суботу та неділю на головному майданчику Фельдман Екопарк спеціально до Нового року за східним календарем був організований сімейний квест «5 стихій». Завдання учасникам давали Вогонь, Вода, Земля, Повітря і Дерево. Виконуючи їх, потрібно було показати свої вміння танцювати, співати й проявляти кмітливість, а також спритність рук при виготовленні традиційного китайського оберега з ієрогліфом «доброта».

За традицією, перша неділя місяця у Фельдман Екопарк — День іменинника, а привітання приймають ті, у кого день народження був у місяці минулому. Іменинники, що прийшли відзначити свій День народження ще раз, робили святкові корони та китайські сувеніри «на удачу», крім того, брали участь в спеціальній ігровій програмі з ворожінням по І-цин — китайській Книзі Змін. Разом з подарунками і позитивним настроєм, на пам’ять іменинники отримали фотографії зі свята.

Вітала і розважала іменинників свинка Пеппа, вона була головною учасницею недільної розважальної програми. «Сьогодні за китайським календарем новий рік вступає в свої права разом зі свинкою, яка є його символом. Тому Пеппа в центрі уваги, як справжня господиня свята», — розповіли організатори програми.

У Театрі дітей та тварин в суботу та неділю відбулися відкриті заняття з дресирування. Як завжди, на вихідних в Фельдман Екопарк на головному майданчику розмістилася локація для найменших «Грайка-Розвивайка». Гості безкоштовно пригощалися гарячими напоями та зігрівалися біля польової кухні з безкоштовною кашею, беручи участь в програмі «Кашу танцем не зіпсуєш», і вже традиційно каталися на сніговій гірці з безкоштовним тюбінгом.