Пятница, 12 апреля 2019 года

«Добрий дім Фельдман Екопарк» відновлює акції з прилаштування бездомних тварин

admin-ajax

Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» найближчого уїк-енду, 13-14 квітня, відновлює проведення традиційних для теплого періоду року акцій з прилаштування бездомних тварин «Рятуючи життя — знаходиш друга!».

З цих вихідних і до настання холодів в двох місцях — на території Фельдман Екопарк і біля виходу зі станції метро «Центральний ринок» — кожні вихідні будуть стояти намети «Доброго дому». Там волонтери-зоозахисники, які врятували бездомних тварин, а також господарі, у улюбленців яких народилися малюки, зможуть запропонувати всім бажаючим відкрити своє серце і взяти в свій дім кошеня, цуценя, морську свинку, щурика, кролика або іншу тварину, що не має дому. До участі в акціях допускаються тільки здорові тварини. Також на акціях будуть поширюватися пільгові талони на стерилізацію як бездомних, так і домашніх собак і котів.

«Акції «Рятуючи життя — знаходиш друга!» вже довели свою ефективність: постійно збільшується кількість як волонтерів, які беруть в них участь, так і прилаштованих тварин. При сприятливій погоді за один уїк-енд людям, котрі принесли тварин на наші акції, в минулому році вдавалося знайти нових господарів для декількох десятків хвостиків. Рекордним став вересень, коли за місяць співробітники «Доброго дому» і волонтери прилаштували більше 300 тварин!», — розповіла керівник «Доброго дому Фельдман Екопарк» Ірина Подвойська.

Акції будуть проходити щосуботи та неділі з 9:00 до 16:00 біля Центрального ринку та з 10:00 до 18:00 у Фельдман Екопарк. Оскільки свої корективи може внести погода, уточнювати інформацію про роботу волонтерських наметів можна за телефоном безкоштовної інформаційно-консультаційної «гарячої лінії»: 0-800-302-303.

Нагадаємо, що «Добрий дім Фельдман Екопарк» працює з 2010 року, а в 2013-му він став всеукраїнською службою, яка допомагає не тільки домашнім улюбленцям, а й диким та екзотичним тваринам.