Пятница, 04 января 2019 года

«Добрий дім Фельдман Екопарк» врятував пораненого єнотоподібного собаку

admin-ajax

Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» взяв на реабілітацію єнотоподібного собаку з перебитими задніми лапами. Добрі люди привезли його до Соціально-гуманітарного мультикомплексу в кінці грудня 2018 року. Травмованого звіра вони виявили біля дороги в одному з районів Харківщини.

«Енотоподібний собака або втік з якогось звіринця, або дикий — у нашому регіоні вони водяться. Цього бідолаху, судячи з характеру травм — у нього перелом обох задніх лап, швидше за все, збила машина. Якби люди вчасно його не підібрали й не привезли до нас — неодмінно загинув би, — розповіла керівник Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» Ірина Подвойська. — Ми відразу ж передали постраждалого ветеринарам. Одну з лап довелося прооперувати — зробили остеосинтез, поставили титанові пластини. Другу вирішили не чіпати, там перелом і сам нормально зростеться».

За словами Ірини Подвойської, зараз врятований єнотоподібний собака проходить реабілітацію. Йому вже провели вакцинацію, дегельмінтизацію та інші необхідні процедури. Тварина одержує посилене харчування, знаходиться під наглядом фахівців і після повного одужання оселиться у просторому вольєрі разом з побратимами.

Нагадаємо, що в Соціально-гуманітарному мультикомплексі живе близько десятка єнотоподібних собак, більшість з яких теж були врятовані «Добрим домом Фельдман Екопарк».