Пятница, 18 октября 2019 года

«Добрий дім Фельдман Екопарк» реабілітує особливих кішок

admin-ajax

У Центрі порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» проходять реабілітацію кішки з особливими потребами. У них серйозні травми опорно-рухового апарату, отримані з вини людини. Самостійно ходити вони не можуть, тому потребують постійної турботи та спеціальних засобів пересування.

«Кішку на прізвисько Мишка нам привезли з Сахновщини — вагітну і з кульовими пораненнями. Кошенят врятувати не вдалося, а саму її наші ветеринари ледве витягли з того світу. Через кулю, яка пошкодила хребет, задні лапи Мишки вже назавжди нерухомі. Волонтери зробили для неї візочок — два колеса з кріпленням, такий транспортний засіб дає можливість особливим чотирилапим відчувати себе відносно повноцінно, — розповіла керівник Центру «Добрий дім Фельдман Екопарк» Ірина Подвойська. — Не можуть жити без таких візочків, а також обов’язкового щоденного догляду, й двоє інших наших постояльців — малятко Б’янка, яку збила машина, і шестирічний Мурзик, викинутий в безпорадному стані недбайливими господарями на вулицю. Ми щосили намагаємося реабілітувати цих пухнастиків і не втрачаємо надію знайти їм нову сім’ю».

За словами Ірини Подвойської, «Добрий дім» радий буде передати особливих кішок надійним, відповідальним людям. Подякою їм обов’язково стане справжня відданість і найщиріша любов, на яку здатні живі істоти.

Нагадаємо, що Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» займається зоозахистом з 2010 року. Його основні завдання — порятунок тварин від жорстокого поводження, допомога пораненим тваринам, зменшення кількості безпритульних тварин з використанням гуманних методів. Всього за час існування Центру вдалося врятувати більше 6 тис. диких тварин і знайти нових господарів для близько 22 тис. домашніх вихованців. Проект реалізується під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана».