Вторник, 19 ноября 2019 года

«Добрий дім Фельдман Екопарк» реабілітує лисеня, якого збила машина

admin-ajax

Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» реабілітує травмованого в ДТП молодого лиса. Його виявили, коли він повз узбіччям окружної дороги небайдужі люди та передали зоозахисникам. Ветеринари «Доброго дому Фельдман Екопарк» надали малюкові оперативну допомогу, і зараз він проходить курс відновлювальної терапії. Після повного одужання та вакцинації лис буде випущений в дику природу. Поки він знаходиться в реабілітаційному вольєрі разом з п’ятьма іншими рудими родичами.

«На рентгені було виявлено повний вивих тазостегнового суглоба — наші ветлікарі його вправили. Крім того, вони обробили садна на лапах, провели дегельмінтизацію й усі інші необхідні процедури, — розповіла керівник Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» Ірина Подвойська. — Судячи з усього, лисеня збила машина, і йому ще дуже пощастило, що він відбувся відносно легкими травмами. На жаль, лисиці та інші дикі звірі часто стають жертвами ДТП зі смертельними наслідками. Часом вони вмирають на узбіччях автотрас, кинуті людьми без допомоги».

Нагадаємо, що Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» займається зоозахистом з 2010 року. Його основні завдання — порятунок тварин від жорстокого поводження, допомога пораненим тваринам, зменшення кількості безпритульних тварин з використанням гуманних методів. Всього за час існування Центру вдалося врятувати більше 6 тис. диких тварин і знайти нових господарів для близько 22 тис. домашніх вихованців. Проект реалізується під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана».