Среда, 10 июля 2019 года

«Добрий дім Фельдман Екопарк» реабілітує лелеку, врятованого волонтерами

admin-ajax

Центр порятунок диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк» прийняв на реабілітацію лелеку, врятованого волонтерами. Молодого птаха, майже пташеня, який, по всій видимості, втратив батьків, підібрали пару тижнів тому мешканці одного з районів Харківщини. Вони повідомили на Всеукраїнську гарячу лінію про пернатого і самостійно привезли його до мультикомплексу. Зараз знайда вже пройшов ветеринарний огляд і знаходиться під опікою зоокіперів. За словами завідувача сектором «Птахи» Фельдман Екопарк Володимира Переходовича, стан лелеки задовільний, як тільки він підросте і зможе самостійно харчуватися, його поселять на Лебединому озері, ближче до родичів та інших водоплавних птахів.

«Спасибі добрим людям за те, що підібрали цього малюка, йому місяць-півтора від народження, інакше став би він здобиччю ворон або інших хижаків. У цьому віці літати та полювати лелеченята ще не вміють і без батьків гинуть. Нашому — пощастило, тепер не пропаде, — розповів Володимир Переходович. — Годуємо його шість разів на день зофобасами, дрібної рибкою, ловимо для нього ящірок, щоб привчався до дорослого життя. Скоро випустимо на Лебединому озері, там поживе до осені, зміцніє, а далі — стане на крило й відправиться в теплі краї. Ну а навесні, можливо, повернеться, якщо йому у нас сподобається».

Нагадаємо, що Лебедине озеро — унікальний природний комплекс водоплавних птахів, що існує на території Фельдман Екопарк вже три роки. Тут на одній з водойм Триозерря в природних умовах, але під наглядом зоокіперів, живуть більше сотні пернатих: лебеді, пелікани, лелеки, качки. Частина з них були врятовані та проходять реабілітацію завдяки Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк».