Среда, 02 января 2019 года

Великі зимові святки пройшли у Фельдман Екопарк

admin-ajax

У неділю, 30 грудня, напередодні Нового року, Соціально-гуманітарний мультикомплекс пропонував відвідувачам спеціальну програму, присвячену традиційному відзначанню Великих зимових святок і пов’язаними з ними народними звичаями.

На головному майданчику Фельдман Екопарк гостей зустрічала чарівна ялинка, обвішана цукерками з передбаченнями. Для дорослих, які бажають краєчком ока зазирнути в майбутнє, зелена красуня пропонувала короткий прогноз, а дітям — цукерку в такій же обгортці.

«Новий рік, наше найулюбленіше свято, за народною традицією припадає на дні Великих зимових святок, які вважалися найбільш чарівним часом у році, що найбільше підходить для ворожінь. Так як, згідно з народними повір’ями, Сонцеворот дає початок новому сонячному року й це найкращий час дізнатися, що він з собою принесе », — розповіли організатори святкової програми.

Дізнавшись майбутнє, гості Фельдман Екопарк ставали учасниками ігрової програми «Святочні забави». Щоб пройти незвичайний квест від Діда Мороза, потрібно було впорається з трьома непростими, але цікавими завданнями у різних локаціях. Зате переможців жали солодкі призи та незабутні емоції.

І як народні гуляння можуть пройти без пісень? У новорічному караоке «Зараз заспіваю!» юні відвідувачі Фельдман Екопарк із задоволенням співали пісні про зиму і улюблені зимові свята.

На вихідних Театр дітей та тварин Фельдман Екопарк знову здивував своїх глядачів прем’єрою — виставою «Найстаріша казка».

Також у неділю представники національної скаутської організації «Пласт» передали колективу Фельдман Екопарк Віфлеємський Вогонь Миру як подяку за допомогу в проведенні заходів. Щорічна скаутська акція Віфлеємський Вогонь Миру, яка припадає на різдвяні свята, передбачає поширення символічного вогню з місця народження Ісуса Христа.