Пятница, 30 декабря 2016 года

Більше 3 500 осіб запросили пташку на птахо-чай — підсумки всеукраїнського челенджу «З’їла-полетіла» від Фельдман Екопарк

До завершення 2016 року в Фельдман Екопарк підвели підсумки всеукраїнського челенджу «З’їла-полетіла» — більш ніж за місяць в акції встигли взяти участь понад 3 500 осіб.

Географія челенджу добрих сердець зробила крок за межі Харківської області. Крім активних жителів регіону (Харківський район, м.Харків, м.Лозова, м.Первомайський, м.Балаклія та інші) креативні годівниці для птахів також майстрували в Полтаві, Запоріжжі, Києві, Вінниці, Одесі, Львові, Чернівцях та інших містах. Учасники акції: журналісти, блогери, волонтери, працівники різних освітніх установ і благодійних організацій, студенти, вихованці дитсадків, школярі та їх батьки, а також просто активні мешканці нашої країни — акцію не обділили увагою представники багатьох професій і вікових категорій.

«Підводячи підсумки акції« З’їла-полетіла», ми все ж сподіваємося, що вона стане безстроковою і люди обов’язково продовжать добру традицію годування пташок в холодну пору, — розповів директор Фельдман Екопарк Андрій Рощупкін. — Крім того, ми впевнені, що челендж мав не тільки природоохоронну, а й освітню сторону — багато людей дізналися, чим краще годувати птахів, з чого можна будувати годівниці і, головне, — що для турботи про тварин потрібно не так багато часу і клопоту, як могло здатися на перший погляд, і це під силу кожному. Дякую всій Україні за її чуйність і добре серце! Ми обіцяємо, що продовжимо об’єднувати країну навколо найважливішої місії — порятунку природи!».

Нагадаємо, що челендж «З’їла-полетіла», спрямований на допомогу зимуючим в Україні птахам, був запущений 30 листопада. Естафета добрих справ проходила в соціальних мережах: Інстаграм, Вконтакте, Фейсбук. За участь в акції були передбачені креативні подарунки від Фельдман Екопарк — яскраві чашки, над дизайном якого працювала ціла команда молодих і амбітних дизайнерів.

Відзначимо, що для того, щоб учасникам челенджу було простіше справлятися з кропіткою роботою, Екопарк випустив на своєму каналі YouTube серію цікавих майстер-класів з виготовлення годівниць.