Вторник, 11 февраля 2020 года

Олександр Фельдман очолив групу міжпарламентських зв’язків з ПАР

Фельдман Александр

Народний депутат України Олександр Фельдман став співголовою депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Південно-Африканською Республікою. Другим співголовою став народний депутат Едуард Прощук. Відповідне рішення групи було затверджено на засіданні Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

За словами Олександра Фельдмана, в ПАР на сьогоднішній день дуже мало знають про Україну, при тому, що у наших країн є великий потенціал для співпраці в різних сферах економіки, зокрема, промисловості й сільському господарстві, а також у сферах екозахисту, культури, туризму та за багатьма іншими напрямами.

«Відкрити Україну для ПАР — одне з наших головних завдань. Ця країна багата різноманітними ресурсами, наша співпраця буде взаємовигідною й має дуже хороші перспективи. У 2018 році я вперше відвідав ПАР з офіційною поїздкою як народний депутат і провів низку важливих зустрічей, налагоджено конструктивну співпрацю як з посольством ПАР в Україні, так і з нашим посольством у ПАР. Спільно з Міністерством закордонних справ і Міністерством економіки ми зараз готуємо візит української делегації до ПАР, у ході якого хочемо презентувати можливості України, а також провести зустрічі зі спікером парламенту та південноафриканськими депутатами, сприяти створенню в їхньому парламенті групи міжпарламентських зв’язків з Україною», — розповів Олександр Фельдман.

Нагадаємо, що минулого тижня за підтримки Олександра Фельдмана та благодійного фонду «Міжнародна організація Лоуренса Ентоні» з України до Південно-Африканськоъ Республіки відправили чотирьох левів, яких волонтери знайшли в зоопарках і приватних зооколекціях у неналежних умовах утримання та хворих. Левів вже доставили до реабілітаційного центру й випустили на його великий природної території.