Вторник, 06 августа 2019 года

Олександр Фельдман підтримав необхідність реконструкції парку «Юність» і готовий знайти на це кошти

admin-ajax

Народний депутат України Олександр Фельдман підтримав петицію з приводу необхідності реконструкції парку «Юність», що з’явилася на сайті Харківської міськради і закликав харків’ян, і перш за все — жителів Холодногірського району, в якому розташований парк, підтримати її. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Олександр Фельдман зазначив, що як народний депутат від цього округу він завжди звертав увагу в тому числі й на цей парк, на необхідність приведення його в належний стан. «За моєю заявою Кабінет міністрів виділив 5 млн грн субвенції на його благоустрій. Допомагав «Юності» й наш благодійний фонд, реконструювали джерело, перекладали комунікації, упорядковували територію, купували обладнання, садили дерева, неодноразово проводилися суботники. І це лише невеликі кроки. Для того, щоб за парк було не соромно, щоб він став зручним, безпечним і чистим, потрібно багато зусиль і багато коштів», — підкреслив політик.

«Роками деякі кандидати в народні депутати піарилися на всьому, що зроблено в «Юності» за бюджетні гроші. Хотілося б, щоб зараз, після того, як передвиборний популізм залишився в минулому, ми всі побачили нерозривний зв’язок між словом і ділом, підтверджений особистим матеріальним внеском в реконструкцію парку, — заявив Олександр Фельдман. — Звичайно, можливо нам всім «пощастить» і буде оголошена нова виборча кампанія. І з місцевого бюджету як з рогу достатку посипляться кошти в тому числі й на ремонт цього парку. Я кажу, як ви розумієте, з часткою іронії. Але в той же час заявляю абсолютно серйозно: якщо цього не станеться, в черговий раз буду шукати кошти для того, щоб мешканці околиць могли так само, як і мешканці центру комфортно й безпечно проводити свій вільний час в оновленому парку».