Понедельник, 28 октября 2019 года

О.Фельдман анонсував проведення в Харкові виїзного засідання парламентського комітету з питань екології

admin-ajax

Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування найближчим часом буде проведене в Харкові. Про це, коментуючи підсумки аналогічного виїзного засідання в Кривому Розі, повідомив народний депутат України, член фракції партії «Опозиційна платформа — За життя», секретар комітету Олександр Фельдман.

«Наприкінці минулого тижня гострі питання екологічного стану Кривбасу зібрали за одним столом депутатів усіх рівнів, керівництво міста та області, екологів, екоактивістів і керівників промислових підприємств, — відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань екології та природокористування, секретарем якого я є. На жаль, кілька останніх років у повітрі над Україною регулярно фіксуються перевищення граничнодопустимих концентрацій особливо небезпечних хімічних речовин. Критичні точки — Дніпро, Кам’янське та Кривий Ріг. З аналогічною ситуацією хоч і трохи в меншій мірі стикається й мій рідний Харків», — зазначив Олександр Фельдман.

Він підкреслив, що несвоєчасне виконання природоохоронних заходів, порушення еконормативів не просто ставить під загрозу стан навколишнього середовища, а й позначається на нашому з вами здоров’ї. «Безумовно, необхідно змінювати структури управління ситуацією та методи, йдемо «від великого до складного», але інакше ніяк. Зміна законодавства, контроль за виконанням існуючих норм, визначення конкретних кроків щодо недопущення повторення надзвичайних ситуацій та багато іншого — план дій визначено. Перші результати стануть предметом вивчення парламентських слухань 27 листопада», — повідомив нардеп.