Пятница, 12 апреля 2019 года

Фельдман очолив представництво Єрусалимського фонду в Україні

admin-ajax

Народний депутат України Олександр Фельдман очолив представництво Єрусалимського фонду в Україні.

Про це оголошено на зустрічі народного депутата з президентом Єрусалимського фонду Шай Дороном в Києві.

«Єрусалимський фонд має свої представництва в багатьох країнах світу — США, Німеччині, Франції, Італії, Канаді. І я дуже радий, що тепер представництво є і в Україні. Я переконаний, що це зблизить наші народи, допоможе українцям відкрити для себе «місто трьох релігій» — Єрусалим з його древньою та цікавою історією, — заявив Олександр Фельдман.

Президент Єрусалимського фонду Шай Дорон висловив сподівання на плідну співпрацю та запевнив, що відкриття представництва Фонду в Україні сприятиме розвитку відносин між Україною та Ізраїлем.

«Налагоджуючи співпрацю між Єрусалимом, Єрусалимським фондом та нашими друзями в України, ми зможемо разом творити краще майбутнє. Наша співпраця, безумовно, буде сприяти розвитку відносин між двома країнами», — заявив Шай Дорон.

Довідка: Єрусалимський фонд засновано в 1966 році. Основні напрямки діяльності – підтримка освітніх, мистецьких, історичних, археологічних, інфраструктурних та інших проектів в місті Єрусалимі. Фонд неодноразово виступав спонсором археологічних досліджень, засновником різноманітних стипендій для митців та науковців, а також організатором різноманітних культурних акцій.

На рахунку Фонду понад успішних 4 000 проектів. Представництва фонду функціонують в Австрії, Канаді, Росії, Німеччині, Італії, Іспанії, Швейцарії, Великобританії та США.

Нагадаємо, народний депутат України Олександр Фельдман член депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Ізраїль у Верховній Раді ІV -VІІІ скликань.