Вторник, 06 сентября 2022 года

Виставку «Нескорена нація» відкрито!

Точніше, це не просто виставка, а цілий експозиційний простір, що поєднує різні теми та епохи: це й унікальні зразки Трипільської культури, і копії найбільших релігійних споруд світу, і стародавні мушлі, і кристали, деяким з яких сотні мільйонів років. Усі вони демонструють глибини історії та культури нашої землі та нашого народу, їхній нерозривний зв’язок з європейською та світовою цивілізацією.
Дякуємо всім, хто відвідав відкриття нашої виставки – київському міському голові Віталію Кличку, численним представникам дипломатичного корпусу – послам Ізраїлю, Німеччини, Індії, Єгипту, В’єтнаму та багатьом іншим.
Чому ми вирішили відкрити таку експозицію саме зараз? Російська агресія в Україні спрямована на знищення нашого народу, його культури та цивілізаційного вибору, а ворожа пропаганда постійно намагається заперечувати українську культурну та історичну ідентичність, багатство нашої історичної спадщини. Наша виставка яскраво та наочно показує абсурдність таких заяв.
Два розділи нашого експозиційного простору – «Пам’ятки віри» та «Літопис планети» – покажуть історію української землі та всієї нашої планети з різних боків. В експозиції представлено безліч унікальних артефактів із колекції МБФ «Фонд Олександра Фельдмана», а інтерактивна форма допоможе всім гостям виставки отримати особистий досвід та повноцінно зануриться у глибини історії. Ми впевнені, що це буде цікаво і для дорослих, і для дітей. Приходьте на нашу виставку, яка розташована у павільйоні №4 на ВДНГ у Києві!