Четверг, 04 августа 2022 года

Виставка «Нескорена земля», яка готується на території ВДНГ у Києві, буде відкрита найближчим часом.

Про це повідомив її ініціатор, народний депутат України Олександр Фельдман:
«До мене зараз досить часто надходять питання щодо термінів відкриття виставки. Я вдячний за увагу та підтримку цього проєкту та повідомляю, що його старт вже дуже скоро, експозиційно-монтажні роботи зараз йдуть повним ходом та не припиняються ні на день.
Велике спасибі команді, яка монтує експозицію. Роботи багато, нам доводиться створювати з нуля експозиційний простір в одному з павільйонів ВДНГ. Для нас це певний виклик, фактично ми проводимо монтаж одразу чотирьох експозицій – «Трипілля», «Музей релігій», «Мушлі» та «Мінерали», об’єднаних однією ідеєю яскравої та переконливої демонстрації на українському та загальносвітовому історичному матеріалі спадкоємності культур та цивілізацій, української історії, коріння нашої непокореності та сили духу.
До роботи над формуванням експозиції приєдналися історики, галеристи, музейники не лише з України, а й з-за кордону. Впевнений, нам вдасться створити унікальний простір із цікавим історичним, освітнім та творчим змістом. Чекаємо на всіх на відкритті. Як тільки буде визначено його точну дату, ми про це обов’язково повідомимо».